PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12076}

Ścigani

Fled
6,5 5 352
oceny
6,5 10 1 5352
5,2 5
ocen krytyków
Ścigani
powrót do forum filmu Ścigani

41minuta 35 sekunda filmu- Widać jak bohater Mark Dodge ubiera sie w koszule(jakąś tam bluze,kurtke) w krate chwile pożniej rozmawiając z Piper-em jej nie ma aby po chwili znów ja miec na sobie...:) FILMWEB zajmuje sie błedami/pierdołami w stylu: "W scenie, w której bohaterowie jadą motorami ulicą słychać dźwięk silników czterocylindrowych. W rzeczywistości motory, którymi jechali (Ducati 916) mają silniki dwucylindrowe", a umknął im dość poważny BŁĄD sceniczny poza tym jak dla mnie to był to dzwięk Ducati ale co tam pomijajac fakt ze podkładanie dzwięków w filmie to normalna praktyka...

ocenił(a) film na 7
Zyga152

gratuluję piekny sukces ty to masz oko,,,a co do nie dorzecznych rzeczy to nie rozumiem jednego ,facet który do nich mierzył ze strzelby który potem dostał zawału miał broń czemu ni przecieli łańcuchów zapomocą strzelania w łancuchy , tylko biegali potem jeszcze z 15 minut przykuci do siebie ?

ocenił(a) film na 7
Zyga152

W filmie było kilka niedociągnięć, jak w każdym np. w "Troi" widać samolot podczas walk, albo żołnierz z zegarkiem na ręku i tym podobne rzeczy, ale to nie jest wina portalu filmweb i ludzi w nim pracujących tylko niedopatrzenie użytkowników portalu i ludzi dodających obsadę, ciekawostki i tym podobne rzeczy. Też się tym zajmuję i uwierz mi filmweb żyruje na użytkownikach portalu, którzy dodają takie właśnie rzeczy oni się takimi pierdołami nie zajmują, a jak ci to nie pasuje, że jest takie przeoczenie zrób screeny z filmu i wyślij kontrybucję z ciekawostką aka błedami w filmie i po sprawie, sam możesz to zrobić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones