PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=732}

Bardzo dziki Zachód

Wild Wild West
6,1 76 290
ocen
6,1 10 1 76290
3,4 8
ocen krytyków
Bardzo dziki Zachód
powrót do forum filmu Bardzo dziki Zachód

Beznadzieja!!!

ocenił(a) film na 2

Nie wiem co niektórzy z was w nim widzą. Przecież to kompletna ruina, beznadzieja. Nie wiem czemu Salma Hayek zgodziłą się grać w tak beznadziejnym widowisku. Nie wiem co to miało być, ale do komedii czy westernu nie pasuje wcale. Jak można porównywać takie coś do komedii?? Śmieszne naprawdę.

ocenił(a) film na 7
Theogonia

Dziwne. Mnie ten film bardzo się podobał. Jest to taki lekki film na niedziele. Uwielbiam Willa i on naprawdę dobrze ten film pokierował! A Salma...dodała odrobiny smaczku. A tak naprawdę to nie ma co tutaj się złościć czy obrażać...bo przecież to jest film z dużą nutką fantastyki w sobie. Każdy znajdzie coś dla siebie...bo lekki łatwy i przyjemny :D

Bick

Zgadzam sie dziwne. Dziwne że doszło do powstania tego filmu. Will Smith cały swój wizerunek który sobie wypracował jako aktor zniszczysz w ciagu 2 godzin. Chyba to najwieksza poraszka na świecie. A odnośnie sformułowania "film na niedziele" to owszem polecam komuś do obejrzenia zwłaszcza w niedziele oczywiskie jak kogoś Bóg opuścił....

ocenił(a) film na 7
patologia

Nie mieszajmy Boga do tak dziecinnych spraw. Film na niedziele tzn taki lekki rodzinny i niewymagajacy. Nie wiem dlaczego tak trudno wam to pojąć? Jak się nie podoba to nie oglądać i już! Napewno lepsze od OLDBOY czy AMERICAN BEAUTY.

ocenił(a) film na 4
Bick

...Boże! Ty widzisz i nie grzmisz?!... z tym, że lepsze od "Oldboya" i "American Beuty" to trochę przesadziłeś... ale w końcu o gustach się nie dyskutuje...
...film i owszem, lekki i ... mało śmieszny... niektóre gagi na żenująco niskim poziomie... ogółem raczej słeba produkcja... film na niedzielę... tak... na niedzielne popołudnie... bo wtedy nie oglądam TV...

ocenił(a) film na 7
Snaga_Przeklety

no właśnie...niech każdy ogląda to co chce:)

ocenił(a) film na 2
Theogonia

A najsmiejszniejsze jest to że w jakiejś starej gazecie (z 2003, ale to nic nie zmienia) była taka reklama " najlepsze hity Warner Bros już na DVD w twoich sklepach" no i wśród tych filmów był "bardzo dziki zachód" :OO / :/ oo

Theogonia

Szkoda że serial na którego podstawie zrobili powyższy film nie był u nas emitowany bo podobno był dobry ,a sam film też uważam za kiepski .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones