PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720427}

Cienie rewolucji

Septembers of Shiraz
6,6 993
oceny
6,6 10 1 993
Cienie rewolucji
powrót do forum filmu Cienie rewolucji

Dobry dramat

ocenił(a) film na 6

Dobry dramat ze świetną rolą Adriana Brody i dobrą Salmy Hayek. Film daje do myślenia i pokazuje jak Islam niszczy kulturę i wartości ludzkie. Islam to znacznie więcej niż religia, to światopogląd który tak jak komunizm żeruje na prostych ludziach i nimi manipuluje. Film pokazuje co spotkało Iran. Niegdyś bogate i otwarte na świat państwo, które w ciągu kilku tygodni zmieniło się w islamski zaścianek i wylęgarnię terrorystów. Smutny ale warty obejrzenia film. Szczególnie dla wszystkich miłośników islamu i multikulti.

ocenił(a) film na 6
ChrisKrasz

Teraz czekam na film z okresu "boskiego" Szachinszacha i jego oprychów spod znaku SAVAK. 6/10 !!!

ocenił(a) film na 8
ChrisKrasz

Specjalista... A co stało się z Bułgarią, w której jest chyba największy odsetek muzułmanów w Europie? Co stało się z Albanią? Co z Bośnią? Co z Indiami? Co z Arabią Saudyjską? Co z Emiratami? Co z Katarem? Co z Singapurem? Co z Kuwejtem?
A teraz najważniejsze: co z Polską? Imigrantów tu jak na lekarstwo, ale cebulą nieznośnie zajeżdża. Może warto przenieść się z komentarzami na Onet?

ocenił(a) film na 6
Mahavishnu

Machawiśnią, a może by tak bez osobistych wycieczek , co ? . Na Onecie sam sobie kop się z trollami z prawa i i z lewa. Nie wiem, nie bywam tam , kilka razy byłem na TVN24 , polecam bo nie potrzeba używać własnego nazwiska i imienia.
A merytorycznie to : Co z Indiamii ? , No co z Bułgarią itd itd według Twoich pytań , bo nie omieszkałeś napisać o co Ci chodzi. . Najważniejsze: imigrantów jak na lekarstwo a cebulą zajeżdża . Co masz na myśli ? . Bary z kebabami . Czy rządzących Polską wszechobecnych Żydów ?

ocenił(a) film na 5
ChrisKrasz

"Polecam tvn, bo tam się nie potrzeba podpisywać nazwiskiem". Godna podziwu odwagą. :)

ocenił(a) film na 5
ChrisKrasz

To nie był film o islamie tylko o tym, do czego prowadzi religijny fundamentalizm.

ocenił(a) film na 6
maras59

Tak , masz rację . Tylko w tym przypadku źródłem chorego fundamentalizmu był Islam .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones