PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32}

Cztery pokoje

Four Rooms
7,4 141 801
ocen
7,4 10 1 141801
6,2 29
ocen krytyków
Cztery pokoje
powrót do forum filmu Cztery pokoje

Oceniając ogólnie, to jedynie bardzo specyficzna rola Roth'a jest w tym filmie godna pochwały. Główny bohater, Bell Boy, mimo początkowego wrażenia, że jest niezbyt rozgarnięty, całkiem nieźle radzi sobie z absurdalnymi sytuacjami, które go spotykają w tę szaloną, sylwestrową noc. Jeśli chodzi zaś o tytułowe cztery pokoje, zdecydowanie najlepszy jest pokój Rodriguez'a, reszta to naprawdę nieporozumienie, a pokój Tarantino dłuży się niemiłosiernie (prześcigujące się wzajemnie przekleństwa w zupełnie za dużej i niepotrzebnej porcji), choć sam koniec jest bardzo konkretny i pozostawia widza z uśmiechem i satysfakcją na twarzy. Oceniam ten film na 5 jako średni, lubię Tarantino, lecz tym razem kompletnie mnie nie przekonał.

ocenił(a) film na 6
Lady_Rebel

Słuszna opinia w 100% podbijam.

ocenił(a) film na 7
Lady_Rebel

Ja natomiast zmieniłam swoją ocenę. Jakkolwiek historia mi się nie podoba i niektóre sceny są przesadne to patrząc na ten film pod kątem technicznym - jest na prawdę mistrzowsko zrobiony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones