PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32}

Cztery pokoje

Four Rooms
7,4 141 801
ocen
7,4 10 1 141801
6,2 29
ocen krytyków
Cztery pokoje
powrót do forum filmu Cztery pokoje

SZKODA CZASU

ocenił(a) film na 2

Powiem szczerze, że według mnie ten film ma mocno zawyżoną opinię. Obejrzałem wczoraj i żałuję 2 godzin. Dla mnie filmy Q. Tarantino dzielą się na 2 rodzaje: te świetne i te do niczego. Film 4 pokoje zdecydowanie należy do tego drugiego gatunku. Mogę go porównać do "Death Proof" - tak samo żałowałem wtedy pieniędzy za bilet do kina, do tego wynudziłem się na maksa. Film pokazuje 4 oddzielne historyjki a jedyną rzeczą spajającą je jest boy hotelowy i sam hotel. Historyjka numer jeden to kompletny kicz, tak słaby, że aż żenujący. Historia numer 2 była nudna. 3 i 4 były do obejrzenia. Generalnie sam film, tak jak i "Death Proof" nie oferuje nic ciekawego poza kilkoma dobrymi scenami i paroma śmiesznymi momentami. Gra aktorska boya hotelowego całkiem niezła. Udźwiękowienie jakoś niespecjalne. Wracając do samego Tarantino to tak jak powiedziałem, ma kilka genialnych filmów - "Pulp Fiction", "Wściekłe psy", "Kill Bill", ale ma kilka beznadziejnych - "Death Proof", "Hostel", "4 pokoje". Nie ma co zachwycać się na siłę, powiedzmy sobie wprost - film jest słaby. Naprawdę, jeśli macie wolną chwilę na obejrzenie filmu to 4 pokoje kompletnie nie polecam. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
777_filmweb

4 pokoje, miało 4 różnych reżyserów - na każdą część/pokój inny.

ocenił(a) film na 3
777_filmweb

A ja mimo wszystko spróbuję,chociaż przychylam się do Twej wypowiedzi,że Tarantino raz lepiej,raz gorzej.

ocenił(a) film na 9
adamfox7

Co do Death Proof się zgodzę (Nawet nie oceniłem) ale ten film ma swoją specyfikę która może się podobać ale nie musi..

ocenił(a) film na 8
BISKUPMAT

ooooooooooo bardzo dobrze powiedziane !!!
Ten film ma swoją specyfikę ... Idealnie dobrane słowo .
Jest to film z serii totalnie absurdalnych (jak to na Tarantino przystało ) każdy kto lubi takie czarne komedie będzie zachwycony .

ocenił(a) film na 3
777_filmweb

I czemu ja Cię nie posłuchałam 777_filmweb,och czemu.

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 4
BISKUPMAT

Ja również zmarnowałam czas na ten film. Chociaż może jednak mam dzięki temu przynajmniej podstawy by szczerze odradzić oglądanie każdemu. Absurd lubię, ale mimo wszystko w jakiejś ciekawszej formie i z pomysłem. A tu natomiast coś kompletnie robionego na prowizorkę i na siłę. Odradzam, szczerze, szczerze.

ocenił(a) film na 9
777_filmweb

Tarantino po przeczytaniu komentarza 777_filmweb,zamieścił na tweeterze wpis że idzie się powiesić,tak tak,wejdz na tweetera i sprawdz,a teraz zanim obejrzysz jakikolwiek film...zawołaj kolegę z kamerą, weż duży rozbieg i uderz głową w ścianę,czynność powtórz parę razy aż stracisz przytomność,nagranie kolega wyśle do Tarantino,niech nakręci ostatnią część DP>My film is good,and this is Death Proof....PS.Ja też Poproszę o to nagranie.

dr_weed

hahahahha love it :D

ocenił(a) film na 9
Bee24

Głos rozsądku widzę miss Bee24

ocenił(a) film na 9
dr_weed

Uśmiałem się do łez :) Ale musiałby uderzać tą głową, aż umrze, nie do utraty przytomności :> Ja też poprosiłbym o nagranie :D

ocenił(a) film na 7
777_filmweb

Death Proof ma super klimat, klimat filmu drogi, ta muzyka, te wozy. Ten film trzeba czuć :).

777_filmweb

oczy mi lzawia jak widze taka ignorancję.. 4 pokoje to nie jest film Quentina, a juz Hostel.. matko przenajświętsza. Wez może ogarnij podstawy. Polecilabym ci cos, ale i tak nie zrozumiesz. Rece opadają.

777_filmweb

Hostel Tarantino ^^

ocenił(a) film na 8
777_filmweb

"Hostel" nie jest Tarantino, tylko jeden pokój w "Czterech pokojach" jest reżyserii Tarantino - ostatni (najlepszy według mnie)

777_filmweb

a lekcje odrobiles?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones