PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1423}

Dogma

7,0 43 064
oceny
7,0 10 1 43064
6,8 10
ocen krytyków
Dogma
powrót do forum filmu Dogma

wszyscy zniesmaczeni niech nie zapominają, że uśmiechnięty Dżizes i tak ich kocha :D

ocenił(a) film na 9
yeticzek

Dokładnie;)

ocenił(a) film na 4
WhiteDemon

Dla mnie film był dosyć słaby. Nie chodzi o to, że raził mnie temat. Żartować można z wielu rzeczy, sam pomysł dość oryginalny. Jednak wykonanie cienkie jak siki Moniki (porównanie na poziomie filmu :)). Fabuła bez polotu, sceny chaotyczne, żarty niezwykle płytkie i wymuszone. Gra aktorska nie najwyższych lotów. Rozumiem, że komuś coś takiego może się podobać jako niezgrabnie sklecony odmóżdżacz, jednak moim zdaniem są o klasę lepsze odmóżdzacze.

ocenił(a) film na 9
switch4

Uprzejmie proszę o przykłady odmóżdżaczy o klasę lepszych, jeśli można.
Sama sprawdzę;)

ocenił(a) film na 4
WhiteDemon

Proszę bardzo. Wg mnie filmy, które pozwalają się po prostu zrelaksować, są nie wymagające i zabawne, a przy tym dobrze wykonane:
Kac Vegas
American Pie 1 i 2, Eurotrip,
Killer
Chłopaki nie płaczą, Poranek Kojota
Straszny film
Głupi i Głupszy, Ace Ventura,
Zombieland

ocenił(a) film na 9
switch4

bluźnisz pielgrzymie :)

ocenił(a) film na 8
yeticzek

dokładnie

ocenił(a) film na 7
switch4

Za te porównana powinieneś stanąć w ogniu. :P

ocenił(a) film na 9
switch4

Wszyscy, którzy powyższe filmy uważają za zabawne i ocenili je na co najmniej 4, albo uważają, że Transformers czy X-Men zasługuje na ocenę powyżej 4, nie powinni oglądać Dogmy, gdyż to prostu nie jest film na ich poziomie ;)

ocenił(a) film na 4
s0ap

To, że film się nie podobał i dla kogoś jest kiepski nie jest równoznaczne w żaden sposób z analizą psychologiczną danej osoby lub jej poziomu. Wydaje mi się, że zbyt wiele osób na tym forum zapomina o podobnym fakcie podczas obrażania innych, gdy tylko natrafia opinię sprzeczną ze swoją własną "najważniejszą i jedyną". Poza tym jak mówi przysłowie "Nie to jest ładne co jest ładne, tylko to jest ładne co się komu podoba".

ocenił(a) film na 9
switch4

Spoko o gustach się nie dyskutuje... ale Switch, jak można porównywać takie filmu jak Kac Vegas, American Pie i Dogma?
To są zupełnie dwa różne światy.

ocenił(a) film na 1
yeticzek

Pewnie, że kocha... o ile w ogóle istnieje.

ocenił(a) film na 9
concertorganist

kryzys wiary? xd

ocenił(a) film na 1
yeticzek

Raczej ból fantomowy. Boli to, czego nie ma :)

ocenił(a) film na 9
concertorganist

jest czy nie, ponabijać się można... w końcu podobno miłosierny :D

ocenił(a) film na 1
yeticzek

Otóż to :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones