PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836119}
6,0 47 804
oceny
6,0 10 1 47804
5,9 32
oceny krytyków
Eternals
powrót do forum filmu Eternals

I jak to obcy pojawiający się kilka tysięcy lat przed powstaniem zaawansowanych cywilizacji na Ziemi, załoga to:
wargi Angeliny Jolie, biały heteroseksualny szkot, metroseksualny hindus, chinka, meksykanka, głuchoniema afrykanka, homoseksualny arab oraz kobieta uwięziona w ciele rudej dziewczynki.

Niestety zabrakło sensownej fabuły i dobrego reżysera chociaż liczę na to że w drugiej części pojawi się żyd na wózku inwalidzkim - Judeomen.

ps. W filmie niestety pojawia się zdrajca, spróbujcie zgadnąć kto...

SC10n

Jeszcze Koreaniec, zapomniałeś o Koreańcu co miał relacje z wargami Jolie.

ocenił(a) film na 1
SC10n

Dobre :)

SC10n

no tak, mogli zamiast nich dać 5 polaków, 2 słowaków i 3 węgrów (czechów już nie, bo teraz się z nimi nie lubimy przecież), których super moce to: jedzenie cebuli na czas, narzekanie, wiedza na każdy możliwy temat świata oraz najsprawniejsza kradzież samochodu

użytkownik usunięty
spam_konto_filmweb

Błagam - znów po alkoholu chwyciłeś za pióro!

jakbyś wyszedł ze swojej wsi Busko do świata to byś może zobaczył, że ludzi jest wiele i każdy jest taki sam, nie tylko biali polacy ;)

użytkownik usunięty
spam_konto_filmweb

Antropologu przecież to film dla nieoczytanej młodzieży : dorośnij elokwentny erudyto :) i proszę nie spamuj ludzkości swoimi frustracjami Wielkiego Europejczyka. W jedzeniu sushi zapewne zająłeś pierwsze miejsce :) Więcej dystansu i pokory,  to tylko głupia rozrywka, po dwóch dniach nawet nie będziesz pamiętał fabuły.

ocenił(a) film na 3
spam_konto_filmweb

"jakbyś wyszedł ze swojej wsi Busko do świata to byś może zobaczył, że ludzi jest wiele i każdy jest taki sam"

Jakbyś miał realnie do czynienia z innymi kulturami na świecie, a nie tylko z treści indoktrynacji ideologicznych, to wiedziałbyś że to bzdura. Nie, nie każdy jest taki sam.
A jeśli każdy jest taki sam, to jakie znaczenie ma czy byłoby "5 polaków, 2 słowaków i 3 węgrów"? Po co ci ta dywersyfikacja, jeśli każdy człowiek jest taki sam? Zaprzeczasz własnej logice w dwóch poprzedzających się komentarzach.

ocenił(a) film na 6
Arthass04

Lepiej żeby polaka tam dali nie xD

spam_konto_filmweb

Hahhha, to by było ciekawe XD

spam_konto_filmweb

Te supermoce to z obserwacji rodzinnych?

ocenił(a) film na 6
spam_konto_filmweb

Ktoś ma chyba problem ze swoją tożsamością i urodzeniem w tej strefi geograficznej. Opowiedz to psychologowi a nie ludziom na forum filmowym. Nie pisz, nie czytaj po polsku bo POchorujesz się jeszcze gorzej na umyśle "białasie" Ehh Ukrytą politykę i obrażanie Polaków zostaw na w domu zanim coś napiszesz nie na temat SPAMIE.

alien0000

nie obrażam polaków, wykazałem tylko adekwatne porównanie ;) Polecam zobaczyć trochę świata - wtedy można zauważyć, że u nas faktycznie coś nie gra, szczególnie w społeczeństwie

spam_konto_filmweb

Jeżdżę po świecie od ponad 20 lat nie tylko jako turysta, bo również mieszkałem w kilku miejscach na ziemi. Napisz co jest nie tak w naszym społeczeństwie, bo ja nigdzie nie widziałem idealnego. Wystarczy posiedzieć gdzieś dłużej nie tylko zwiedzać architekturę, by zauważyć, iż mimo różnic kulturowych ludzie narzekają praktycznie w każdym kraju. Mają odmienne poglądy polityczne, inną wizję świata, wychowanie, religię i swoje problemy. W USA i na zachodzie Europy też są rasiści oraz ludzie nienawidzący innych wyznań. W każdym zakątku na Ziemi jak znajdziesz się w nieodpowiednim miejscu o nieodpowiednim czasie to Cię okradną, pobiją lub nawet zabiją. U Nas gadamy na Niemców i Rosjan. We Francji mają kawały o Belgach, a Brytyjczycy nie lubią Francuzów. W Kenii skąd dopiero wróciłem mają problem z Somalijczykami. Co niby jest nie tak z naszym społeczeństwem?

spam_konto_filmweb

Nie mierz wszystkich swoją miarą

ocenił(a) film na 1
SC10n

Brawo !

SC10n

Film jest średni, ale największą frajdę w nim sprawiają mi oceny polaczków takich jak ten xD

nietzsche

Ja jestem za tym aby ideologię promowane ostatnio w kinach stworzyły własne uniwersum i niech tam tworzą nowe historie a nie przerabiają te już wymyślone. Z chęcią zobaczę coś nowego. Bo narazie to jest jak z lekcjami historia w ZSRR czyli niech będzie taka jak pasuje obecnej władzy . Jeśli pierwotny twórca widział białego heteroseksualnego bohatera jako przełożenie swojej wyobraźni to niech tak zostanie. Po co te dyskusje jedni hejtuja to że inni hejtuja. Na siłę robią czarnego spaidermana i homoseksualną batwomen. Stwórzcie postać w tym universum reprezentującą to co chcecie i niech oglądają ją ci co chcą. Każdy ma prawo do własnego zdania i do wolności słowa nie odbierajcie tego w imię tak zwanej poprawności politycznej.

ocenił(a) film na 5
SC10n

Przed klapś finansową ten film uchroniło tylko to że Angelina Jolie w nim zagrala.Oglądałem go na raty przez 3 dni ! Jest aż tak "dobry" widać że jest luka po Avengersach i nie ma kto jej wypełnić.

SC10n

I do tego rzadki gatunek drapieżnika wyzywają od dewiantów ;-D

SC10n

nie, jeszcze musi się pojawić karzeł, na wózku inwalidzkim, o azjatyckim pochodzeniu, bez nóg, który w dodatku jest homoseksualistą

ocenił(a) film na 6
SC10n

Kocham ten pł**z polaczków w komentarzach jaki to film jest słaby XD Powiem jedno : zróbcie lepszy to obejrzymy i ocenimy :)

ocenił(a) film na 5
SC10n

Niestety chore czasy chore kryteria na zdobycie oskara, musi być co najmniej 30% tego właśnie aby sie kwalifikować do oskara

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones