PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838933}

Jak boss

Like a Boss
4,6 3 329
ocen
4,6 10 1 3329
3,3 3
oceny krytyków
Jak boss
powrót do forum filmu Jak boss

Ósma minuta: tort w kształcie pochwy z ukrwawionym noworodkiem pośrodku...a miała być komedia. Żarty o sraniu też są. Omijać z daleka.
Fabuła schematyczna: dziewczyny zakładają firmę, Salma Hayek je wykupuje pod warunkiem, że się nie pokłócą - oczywiście się kłócą ze sobą by za 5 minut się pogodzić.

plus 1 za Rose którą lubię bo jest dobrą aktorką
plus 1 za Phoebe której od wieków nie było na ekranie, a w 30 sekund sprawiła sympatyczniejsze wrażenie od tej wulgarnej typowej murzynki która na siłę chciała być fajna i luzacka

3/10

dezertx

Po Twojej opinii nawet nie tknę, ale zastanawiam się skąd pomysł, by się na to "dzieło" skusić. Pzdr!

ocenił(a) film na 3
czarna_wdowa

Wiesz, komedie dla dorosłych z pikantnymi elementami bywają super.
Imo- nie tym razem, ale jak chcesz to sprawdź może akurat ci podejdzie...

Taki "Złodziej tożsamości" czy "wieczór gier" to przy tym arcydzieła.

Ostatnio widziałem My Spy - Dave Bautista jako agent CIA i 9cio letnia dziewczynka - niby schemat oklepany, ale film zabawny i ciepły.

dezertx

Określenia "żenujący" bym tu nie użył, ale jak na komedię, to po prostu słaba. Nie było nic śmiesznego, nic zabawnego, ani scen, ani tekstów, plusa za rolę nie dostałaby żadna, i wszystko po prostu takie na siłę, a nie miałem specjalnie jakichś większych oczekiwań. Liczyłem na lekki, zabawny film i lekki był, ale fabułowo niestety nic ciekawego.
Do tego nie wiem, czy to tylko kwestia koloru włosów i tego konkretnego makijażu, ale gdybym nie wiedział, że w tym filmie gra Salma Hayek, to bym w ogóle nie pomyślał, że ta ruda to ona. Sprawdziłbym potem w spisie i zrobił wielkie oczy ze zdziwienia. p.s. czy ona coś majstrowała przy urodzie?

ocenił(a) film na 4
dezertx

Zgadzam się ja dałam 2 ale tylko ze względu na Salmę Hayek bo uwielbiam filmowe su**, a ona w tej roli świetnie pasowała, ta charakteryzacja wypacykowanej babki i zawsz śmieszy mnie jej akcent, co też tu pasowało. Poza tym film żenujący. Ok być może zamysł nie był zły, ale wulgarne dialogi, te dwie główne bohaterki sorry nie polubiłam żadnej z nich, polubiłam za to su**. Bez niej dałabym poniżej zera, więc jak mamy do 10 to dałabym -8 ale jest dwa dla Salmy. Nie lubię wulgarnych, nieśmiesznych dialogów, czasem wręcz obrzydliwych. Ok komedia to może nie jest mój ulubiony gatunek filmowy, raczej na ostatnim miejscu, ale czasem chce się obejrzeć coś lekkiego, tu współczuje aktorką, że mają taki film w filmografii. Węc to 2 to taki bonus dla Salmy inaczej nawet nie mogłabym ocenić bo nie ma tu punktów ujemnych.

ocenił(a) film na 3
kamarza

To polecam ci Randki od święta na Netfliksie jak lubisz kom-romy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones