PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4332}

Szaleństwa miłości

Breaking Up
5,8 1 817
ocen
5,8 10 1 1817
Szaleństwa miłości
powrót do forum filmu Szaleństwa miłości

Nie dość, że puścili nie ten film co trzeba to jeszcze, za przeproszeniem takie g*wno. Ciągle ukazywani byli ci sami aktorzy. Zero akcji, czegokolwiek. Zdecydowanie odradzam.

ocenił(a) film na 1
lady_dariaa

Dla mnie też nuda. Oglądałem na siłę, nawet z nudów zacząłem kręcić się po pokoju, bo nie dało się oglądać. Byłem ciekawy zakończenia... niestety nawet i ono mnie rozczarowało. Zdecydowanie do odrzucenia. Lepiej obejrzeć jakąś luźniejszą komedię romantyczną albo kino akcji... Strata czasu.

ocenił(a) film na 5
underground73

No właśnie jak ten film się zakończył? Oglądałem go już dawno temu ale coś mi się kojarzy, że się rozstali i mieli dzieci z innymi partnerami ?

ocenił(a) film na 1
MartiniKS

Chyba tak. Sam już nie pamiętam dokładnie. W każdym bądź razie przynudzał.

ocenił(a) film na 7
lady_dariaa

najwidoczniej prawdziwa miłośc dopiero przed tobą, dla mnie film był fascynujący bo opowiada równiez moja historię, ludzie się kochaja ale nie mogą byc ze sobą

ocenił(a) film na 7
user_name

Zgadzam się całkowicie. W ogóle myślałem, że autorem postu jest facet a tu szok - kobieta! Film pokazujący, że związek bez emocji jest niczym. Z pozoru wszystko może być układnie i prawidłowo ale jeśli nie ma emocji to nie ma nic...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones