PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=328341}

Brzydula Betty

Ugly Betty
6,7 15 772
oceny
6,7 10 1 15772
6,0 4
oceny krytyków
Brzydula Betty
powrót do forum serialu Brzydula Betty

Bardzo podoba mi się polska wersja i zastanawiam się czy obejrzeć też tą. No i która wersja według was jest lepsza i czy w ogóle warto tą oglądać.

Regina1321

Zdecydowanie ta jest najlepsza, gorąco polecam :)))

vivien_86

A oglądałyście może pierwowzór tzn. wersję kolumbijską?:) mi właśnie ona najbardziej przypadła do gustu;)a jeśli chodzi o wersje polską i amerykańską ciężko ocenić obie mają swój specyficzny urok;)

Morrigna

Właśnie wczoraj skończyłam Kolumbijską, teraz oglądam Eco Modę ;) W sumie uważam, że Kolumbijska była lepsza od Polskiej ale każda z wersji ma coś co mi się podoba i lubię obie, kiedy już skończę oglądać Eco Modę zabiorę się za wersję Amerykańską ;p

Regina1321

Ja Eco Mody nie oglądałam ;) ale słyszałam opinie, że jest znacznie gorsza od Brzyduli;)W wersji Amerykańskiej podobało mi się to, że producenci podeszli do tematu z większym humorem niż zrobiono to w Polsce czy Kolumbii;)

użytkownik usunięty
Morrigna

co to eco moda ? gdzie ogladalyscie kolumbijska?

Regina1321

ciężko stwierdzić, która lepsza ponieważ polska wersja jest oparta na oryginale, natomiast amerykańska została napisana od nowa ;)

ephelouss

'napisana od nowa' tzn. że opowiada inną historię ;)

ocenił(a) serial na 4
ephelouss

Polska wersja jest tak przewidywalna i nudna, że nie chce się jej oglądać.Za to to jest naprawdę super :)Polecam gorąco

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones