PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836119}
6,0 47 890
ocen
6,0 10 1 47890
5,9 32
oceny krytyków
Eternals
powrót do forum filmu Eternals

Jedynki

ocenił(a) film na 9

Prawie 20% ocen to jedynki? Widzę, że słowo "różnorodność" dalej działa na Polaków jak płachta na byka, a obecność postaci LGBT to większe fantasy niż kamienie nieskończoności. Przykre ale bez zaskoczenia

Damian24

Ogarnij się. Nikt tu nie kłamie, ani nie zmyśla. Mój dziadek nie kłamał o swoim życiu i nie zmyślał. Każda szkoła indoktrynuje. Ty nie jesteś otwarty na to, że historia w innych państwach przedstawia się inaczej, bo tylko Polska historia jest dla ciebie wiarygodna, a obcy punkt widzenia jest dla ciebie kłamstwem to objaw indoktrynacji i ksenofobii. Nigdzie nie napisałam, że Hitlerjugend było miłe, ale że w przeciwieństwie do polskiej podstawówki nie bito pół Polaka za bycie Polakiem. W Hotlerjugend był przedmiot etyki, który uczył jak powinien myśleć młody chłopak z elit i jeśli byłeś mądry to zastosowałem zasadę ZZZ. Jak powiedział mój dziadek, w każdej szkole uczą głupot i nie wszystko trzeba traktować jak prawdę objawioną. Każdy człowiek ma swój rozum i swoją moralność. Ty zostałeś zindoktrynowany przez KK i neonazizmu pod przykrywką patriotyzmu i jesteś mu posłuszny jak pies, nawet jesteś gotowy mordować ludzi w imię tej ślepej wiary (och, zobacz...zupełnie jak w Hitlerjugend!). Polska historia wyklucza możliwość akceptacji przez uczniów Hitlerjugend chłopca z Polski, doświadczenia mojego dziadka mówią inaczej. Ot, filozofia. Oczywiście, że uczył się tam o urodzie aryjskiej, tylko że tego czego nie wiesz, to Hitler wierzył, że Nordyci pochodzą od Maurów, którzy byli czarnoskórzy, a uroda aryjską ma w sobie zakres od jasno niebieskiej tęczówki do piwnej. Tak samo z kolorem włosów od jasnego blondu do ciemnego brązu i chodziło bardziej o budowę twarzy o być może sobie nie zdajesz sprawy, że sam jesteś urody aryjskiej, bo nawet nie wiesz, że jesteś białym człowiekiem i deklarujesz się jako Mulat, co świadczy o kompletnym braku wiedzy u ciebie. Mój dziadek skończył Hitlerjugend i przedostał się do kraju, który zawsze uważał za ojczyznę, mimo że ludzie z tego kraju traktowali go ksenofobiczne. Zaopiekował się kobietą z 4 dzieci, która pochowała niedawno córkę, bo widział w niej swój ratunek i wychowywał mnie w poczuciu tolerancji, której tobie rodzice nigdy nie wpoili ucząc cię neonazizmu.


Zacznijmy od ważnego faktu: rozumiesz, że przedstawiasz neonazizmu jako swoją ideologię? Dotarło to, czy odbiło się jak od pustego dzbana?

magdaxd

Napisałaś duzo i nic poziom Argumentum ad personam. Jeśli nie czytałaś sama, to nic nie wiesz, bo przynajmniej połowę nie ma w systemie edukacji. Moi rodzice i dziadkowie z takimi jak ty walczyli. Ja nie mam takiej białej mordy z dzidkiem Hitlerjugend. Sieg Heil Madziu. Życzę zdrowia i karetki pogotowia.

magdaxd

"Nasza partia nie jest tylko robotniczą w wąskim znaczeniu tego słowa reprezentuje interesy ona wszystkich uczciwie pracujących jest to partia kochająca wolności partia ściśle ludowa, dlatego walczy ona z wszelkim reakcyjnym prądom. Przeciw KOŚCIELNYM arystokratycznym i kapitalistycznym przywilejom" Program NSDAP Narodowych-socjalistów

magdaxd

"Więcej nas łączy niż dzieli od bolszewizmu, a przede wszystkim prawdziwa mentalność rewolucyjna. Zawsze sobie z tego zdawałem sprawę gdy dawałem rozkaz przyjmowania nowych komunistów do partii narodowo socjalistycznej. Socjaliści i komuniści musieli się czuć w NSDAP jak w domu"
- Adolf Hitler

Damian24

No, jak pisałam. Wychowany w neonazizmie. Hitlera cytujesz jakbyś fascynował się wizją napisaną w Mein Kampf. Widać, co mamusia do pudusi czytała. Wychowany w nienawiści. Chcesz jeszcze coś dodać?

Przodkowie z "policji" byli? Zwykli komuniści, psy na usługach...

...nie ma ci się rodzinką chwalić... choć czekaj... Ty przecież z nich dumny jesteś ?!

magdaxd

"Z niezwykłym miłosierdziem rząd [Hitlera], wziąwszy władze, nie wyeliminował bez litośnie wszystkich przedstawicieli systemu poprzedniego (Republika Weimarskiej), czy też systemu [monarchicznego], którzy istniał jeszcze przed nami. Bez żadnych wyrzutów sumienia skręcimy karki
[przedstawiciela starego systemu - prawica], jeśli ośmiela się wprowadzić w życie reakcyjne zasady [Konserwatywne]. Reakcjoniści, burżuazyjni konformiści specjaliści w opluwaniu [nas] wszystkich z natury uważają Rewolucje za potworność. Z naszej strony chce sie nam wymiotować, gdy o nich myślimy. Ale jako niewzruszony bastion rewolucji SA (Brunatne Koszule) powstaje przeciw reakcji (konserwatystą - prawica) opluwaniu nas i konformizmowi. Sturmabteilung (SA) inkarnowane są wszystkie wartości które tworzą ducha rewolucji."

Przemówienie z korpusu dyplomatycznego Ernsta Röhma (twórca SA brunatne koszule homoś) w Berlinie w dniu 18 kwietnia 1934 roku.

magdaxd

To są twoi ludzie i twoje ideały. Towarzyszko

Damian24

To ty cytujesz Hitlera, no i "towarzyszami" to byli twoi przodkowie, nie moi. Moi owce wypasali, dziadek rzeźnikiem był w Wierzbaniwie...do polityki się nie wtrącali. Zaś ojczym mojego ojca (również mój dziadek) mimo elitarnego wykształcenia, wybrał spokojne życie na wsi i opiekę nad 4 nie swoich dzieci. Taki z niego był "zbrodniarz wojenny". Za to ty rodzinką lepiej się nie chwal... Policjanci-milicjanci, czyli psy na usługach komunistów, Żydzi-lichwiarze i złodzieje, no i rodzice neonaziści... Za to dziadek twój dupy nadstawiał (dosłownie)?

magdaxd

Bahaha Moi zginęli w obozie koncentracyjnym walcząc z ludźmi z twoimi ideałami. Wykończeni przez twoich tolerancjonistów.

magdaxd

Proponuje zacząć dokumentu od "Sowiecka historia (2008). Zero argumentów potrafisz jakiś cytat, źródła xD Tak masz przejechaną głowę nauczaniem krytycyzm, czyli bezkrytycznym.

Damian24

Co ty pieprzysz, to ty cytujesz Hitlera, to ty piszesz o ideologii nazistowskiej jak o swojej. To ty piszesz o tym, że twoja rodzina pochodziła z elit, które chwilę później szkalujesz jako komunistyczne. To ty sam siebie obrażasz, siebie i swoją rodzinę, pisząc te bzdury. Moha rodzina nie uczestniczyła w wojnie. Jeden dziadek odmówił udziału ze względu na polskie pochodzenie, drugi zajmował się w tym czasie gospodarką, a jego jedyne wspomnienia to ukrywanie się przed wojskami niemieckimi, gdy pojawiały się na terenach Zakopanem. Mama wychowywała się w domu dziecka, więc rodziny nie ma. Proste. Zafiksowales się na jakąś teorię, bo twoje zindoktrynizowanie nie pozwala na przyjęcie prostego faktu, który został ustalony już dawno i prawdę o historii opowiedział Napoleon Bonaparte "historia to taka CZĘŚĆ prawdy, na którą godzi się WIĘKSZOŚĆ". Twoja ślepa wiara w to co przeczytałeś w subiektywnie napisanych fragmentach historii nie pozwala ci zaakceptować, że ktoś miał w życiu zupełnie odmienne doświadczenia. Że osoba, która w twoich oczach powinna być "zdeformowana" przez wykształcenie, była większym patriotą od ciebie. Nie uwierzysz, on miał też matkę, która go wychowywała nim trafił w ręce tyrana. Miał ukształtowane wartości i własną moralność, a szkoła nie kazała mu wybierać, bo nie uwierzysz, ale tak jak wszędzie w Niemczech nabory były dobrowolne do wojska, a w przypadku posiadania obywatelstwa polskiego miałeś prawo odmowy, z której to mój dziadek skorzystał. Otwórz się na historię światową, s nie tylko polską, bo piszesz o zdarzeniach w wojnie światowej. Największy problem polskiej edukacji to przekonanie uczniów, że w II w.ś. chodzi o to, że Niemcy napadli na Polskę i tylko między tymi państwami się ona rozgrywała, a światowa nazywa się dlatego, że ostatecznie Brytyjczycy wyzwolili nas z obozów. Nie, wojna jest światową, gdy rozgrywa się na tle wieku krajów i obejmuje obszar światowy. Czy w polskiej szkole uczą o tym jak Polacy podczas wojny mordowali Czechów, aby utorować ciebie przez nich drogę do Niemiec? Uczyłeś się o tym? Uczyłeś się o tym, jak pijany polski żołnierz wiechał czołgiem do miasteczka czeskiego i wylądował swoją frustrację na mieszkańcach mordując przypadkowych ludzi, kobiety i dzieci i doprowadził do ustnej rzezi? Czy my Polacy przepraszamy za to przy każdych rozmowach polsko-czeskich?

Kłamca będzie zawsze oskarżał o kłamstwo innych. Dlatego zarzucasz mi mitomanię, bo od początku wymyśliłeś sobie życie. Twoi przodkowie nie umarli w obozach koncentracyjnych, bo masz zaledwie 30 lat i za czasów wojny byli zaledwie dziećmi, a skoro ty żyjesz to i oni przeżyli. Nie znasz się kompletnie na muzyce z lat 70 i 80, a skoro ty miałeś amerykańskie kasety w tym czasie, to twoja rodzina nieźle po układach musiała jechać i jak napisałam jesteś z tych dzieciaków komunistów, przed którymi ten fakt został zatajony i zostali wychowani w pseudo patriotyzmie, który ty wsiajasz w postaci neonazizmu. Kłamiesz, kłamiesz i kłamiesz....najpierw jesteś Mulatem, potem Żydem, twoja rodzina umarła w obozie, zbankrutowali, zaciągali długi, najpierw jesteś z elit i szlachty, potem mieszczaństwo i chłopi...kłamiesz, kłamiesz, kłamiesz...byle by twoja zindoktrynowany wersja historii nabrała sensu. Radzę, skończ.

magdaxd

Wiadome że nie będzie ktoś normalny pochodzący z środowiska morderców,
a mówiłeś, że w rodzince byli partii. Tak jak ktoś będzie wychowany teda bandiego, czy haniballa lectera. Jesteś kompletnie obłąkana. Robotnicy, LGBT, Wirus, to tylko narzadzia ludzi o złych intencjach. Celem jest państwo totalitarne, a fundowane przez globalistów. Ja znam resortowe dzieci z jednym nawet czasem ide napić się piwa.
Jedyna różnica on przyznaje, że rodzinka popartoliła mu w głowie.

magdaxd

Się już do niczego nie nadajesz, ile ty dziecko masz lat ?. haha

magdaxd

Jak chodzi o punk rocka, to słuchałaś jakiś odłamów i odłamowców znasz. Druga sprawa lata 80, to są kapele w większości street punkowe The Adicts, The Business, Cockney Rejestr, a oni mają wręcz piosenki patriotyczne. Wszędzie powiewają flagi Wielkiej Brytanii. Duzo ludzi nie miało dostępu do tych kapel w latach 80 w Polsce, bo władza ludowa z twoja rodzina cenzurowała punk rocka. Ja na takich kapelach wyrosłem od końca lat 80 tych, a twoi lewusy mało mnie obchodzą. Nie masz nic i nigdy nie miałaś z punk rokiem.

Damian24

Co ty pieprzysz o kapelach z zagranicy. Jak wychowałeś się na angielskich kapelach w latach 80...to gratuluję, ojciec komuch umiał ci je załatwić. W Polsce słuchano polskiego punk rocka, a nie angielskiego i ci ty pier***isz, że angielskie kapele spywaaky piosenki przeciwko polskiemu rządowi, ciągle łączysz polski patriotyzm z angielskimi kapelami. Porażka! Ty nie wychowałeś się w kątach 80 cymbale, ty wychowałeś się w latach 90, pamiętasz głównie początek XXI wieku, gdzie słuchałeś zagranicznych muzyków, którzy tworzyli w kątach 80... ogarnij się! Nie wiesz nic o stosunku polskich muzyków do władzy i ich utworach. Jest wielu muzyków, którzy siedzieli w więzieniach za walkę z ustrojem, ale ty ich nie znasz! Jesteś dzieciak...

magdaxd

Dziadowie, wujkowie i rodzice opowiadali, co sie działo po wojnie. Nie tylko z książek. Moi rodzice żyją do dzisiaj i klną na takich jak ty skur*******. Do mojego domu przychodzili straszyć moją ,jak była ze mną w ciąży. Prześladowali ojca twoja władza ludowa nie Polaku. Będziesz tu jakieś kity sprzedawać. Nie ze mną takie numery.

Damian24

Boże...ty naprawdę masz 30 lat...i myślisz, że twoją matkę w ciąży straszyłam? Owcami? Moi dziadkowie owce hodowali XD Widać, że twoją matkę coś j*****o w ciąży, bo poje****e dziecko urodziła.

Debilu patentowy, czego nie rozumiesz, że twój dziadek opowiadał... jak? Zmarł przecież w obozie! Zwidy jakie? tak samo subiektywną wersję historii. Twój wydychany w zadek dziadek nie znał sytuacji z frontów w innych krajach, był zwykłym gówniarzem, który bał się "złego Niemca", tak samo jak Niemiec bał się "złego Polaka", który zorganizował zamach stanu na ich rząd. To z każdej strony subiektywna opinia i ocena sytuacji, to zawsze jest subiektywna historia.

Moja rodzina nie ma nic wspólnego z komunistami, nawet z polityką nic nie ma...za to twoja...no z tego co piszesz, to komuchy jak się patrzy. To, że twoja matka opowiada, że ją ktoś straszył w ciąży, a może to ona straszyła kogoś będąc w ciąży? Może to kłamczucha jak synek...a właściwie synek kłamczuch jak mamusia....

magdaxd

Poza tym kłamczuchu...komuna skończyła się w 1987, ciebie nawet jeszcze ojciec w jądrach nie nosił...

magdaxd

Dziecko nie mam 20 paru lat, a bliżej 40. Chodź pewnie z mojej urody, tego nie widać. "Napoleon Bonaparte "historia to taka CZĘŚĆ prawdy, na którą godzi się WIĘKSZOŚĆ" " To, żeś zabłysnęła historie pisze jaka jest, a nie jaka chcą politycy i ideolodzy. Historyk ma opisać obiektywna prawdę z wszelkich wiarygodnych źródeł, a nie sobie dopasowywać i tworzyć fałszywy świat.

magdaxd

Wiesz jak było w czasie rewolucji we Francji. Opór zaczął sie już w 1789 roku; zbrojne powstanie wybuchło na dobre 1792 roku. Za pretekst posłużyło wprowadzanie modelu nacjonalistycznego tj. próby stworzenia "obywatela patrioty francuskiego" (W Rosji odpowiednikiem był "człowiek sowiecki", a w Niemczech "Nordycki nadczłowiek"). Jego przejawem była naruszająca regionalizm centralizacja, prześladowanie księży katolickich, masowa bramka do wojska. Najsilniejszy opór stawiało zachodzie kraju - w Wendi. Wiesz jakie hasła były kontrrewolucyjnych powstańców, czyli
to co nazywasz prawicą. Hasła były proste "precz z narodem!", "Niech żyje król!", "Niech żyje szlachta!", "Nich żyje szlachta i nasi kochani księża!". Nowoczesny Nacjonalizm, to twór rewolucji we Francji, był lewicowy i antychrześcijański.

W Polsce wynikający z katolicyzmu i walki o niepodległość powstali prawicowi narodowi chrześcijanie, a właściwie błędnie jest nazywani nacjonalistami. Prawica broni zasad cywilizacji łacińskiej zachodniej. Cywilizacja łacińska,
to mała biurokracja, samorząd, mały rząd i zapewnienie jak największej liczbie osób swojego warsztatu pracy. A socjalizm narodowy i komunizm, to wszechpotężne państwo, a lewicowy liberalizm polega na robieniu tego w żółwim tempie.
Adolf Hitler powiedział: Ja jestem spadkobiercą rewolucji we Francji.

„Zgodnie z ideą NSDAP to my jesteśmy niemiecką lewicą […]. Niczego bardziej nie nienawidzimy niż prawicowego narodowego bloku bogatego mieszczaństwa” - Joseph Goebbels, 1931

„Hitlera można śmiało porównywać z Leninem, Lenin był największym człowiekiem po Hitlerze, a różnice pomiędzy komunizmem, a myślą Hitlera są niewielkie.” - Joseph Goebbels, New York Times, listopad 1925

Chiny ludowe, to są lewicowi nacjonaliści, czyli narodowi komuniści.

Damian24

Czyli przeszedłeś od Francji do Chin... I co z tego? Ciągle twierdzisz, że prawda twoich dziadków, którzy umarli w obozach koncentracyjnych, a potem ci o tym opowiedzieli, jest nadrzędną prawdą nad prawdą o życiu mojego dziadka. Na jakiej podstawie? Uważasz, że są bardziej uprzywilejowani? Nadluddcy? Kojarzy ci się to z czymś?

Przejawiasz typowe zachowania neonazistowskie i takie ideoligie opisujesz. Zdajesz sobie z tego sprawę? Jesteś tym z czym rzekomo walczysz. Chcesz zwalczyć Patologię hitlerowską? Zwalcz siebie.

Podajesz anglojęzyczne zespołu muzyczne i powołujesz się na ich patriotyzm, ale co brytyjski patriotyzm ma wspólnego z polską komuną? Nie wie nikt. Dopiero w latach 90 brytyjscy muzycy przyznali i to skromnie, że Anglia porzuciła Polskę w czasie II w.ś. i zdecydowała się na zdecydowane kroki, gdy już sprawa wojny była przesądzona, że w brytyjskich szkołach wciąż uczą o bohaterach ratujących Polaków z obozów koncentracyjnych, o Brytyjczykach zmieniających losy wojny, a zapominają wspimnieć, że pomimo podpisanego przymierza o współpomocy to schowali nos w dziurę i próbowali odpłynąć jak najdalej na swojej wysypie od wojny. Takie pieśni patriotyczne słuchałeś, w takich bohaterów wierzyłeś, tylko wciąż...co to na do polskiego komunizmu?

Jesteś przesiąknięty neonazistowską indoktrynacją i nienawiścią ją cechującą. Rzucasz jakimiś cytatami, które niczemu nie dowodzą, a przynajmniej nie zmieniają nic i wszyscy to wiedzą, ale wciąż nie zmienia tego, że historie zwykłych ludzi nie mają nic wspólnego z politycznymi aspektami wojny i ideologią jaką kierował się Hitler...

magdaxd

Jedziesz tymi samymi kalkami, tylko najwyraźniej nie zdajesz sobie z tego sprawy. Ja nie jestem narodowcem, a po prostu mówię o faktach historycznych, które nie są żadna tajemnicą. A rasistowskie będzie w jest od ludzi
jak Karol Marks i Engels. Twoi lewicowi intelektualiści w całym XIX wieku pieprzyli takie głupoty na uniwersytetach.

Karol Marks: Współautor Manifestu komunistycznego (publikacja Krytyki Politycznej nr 20/21), w dziele pt.
"Kwestia żydowska" str.48-49: "Jaki jest sekularny kult Żyda? Oszukańcze handełesowanie. Jaki jest jego
świecki bóg? Pieniądz." Żyd wyemancypował się w sposób żydowski, nie tylko zdobywając potęgę pieniądza, ale również dlatego, że pieniądz stał się, przez niego i też mimo niego, potęgą światową, podczas gdy
praktyczny duch żydowski stał się praktycznym duchem narodów chrześcijańskich. Żydzi wyemancypowali się sami w taki sposób, że chrześcijanie stali się Żydami." - Karol Marks

magdaxd

Masz potężne braki wiedzy, ale skąd ty możesz mieć wiedze. Ty nawet nie wiesz, co twoja rodzina robiła 200, czy 300 lat temu. Człowiek z znikąd.

magdaxd

Twoje LGBT, to normalna rewolucja marksistowska. W Polsce mieliśmy do czynienia z metodą bolszewicką komunizmu,
a to metoda którą wymyślił Antonio Gramsci. Droga do zmiany nie prowadzi poprzez
rewolucyjny przewrót, lecz wymaga długotrwałego okresu tworzenia kulturowej hegemonii. Czyli skrócie zniszczenie cywilizacji łacińskiej jej kultury. Masowe pranie mózgu demoralizacja już od najmłodszych lat promowanie homo itd. mają służyć do zniszczenia rodziny, religii, narodów, bo nie ma być żadnych oddolnych więzi. Tylko państwo ma mieć kontrole nad każdą dziedziną życia. Cel jest ten sam nowy człowiek kretyn którzy nic nie będą kapował i globalne państwo totalitarne. To fundują globaliści, bo też chcą globalnego państwa. Tak jak kolejnym narzędziem do tego jest wirusik. Ty nawet nie rozumiesz, że jest coś takiego jak bezpieczeństwo państwa i bezpieczeństwo kulturowe.
-------------------------------------------------------------------------------- ----------------
"Ta materialna, bezpośrednio zmysłowa własność prywatna jest materialnym, zmysłowym wyrazem wyalienowanego życia ludzkiego. Jej ruch - produkcja i konsumpcja - jest zmysłowym przejawem ruchu wszelkiej dotychczasowej produkcji, tzn. urzeczywistnieniem, czyli rzeczywistością człowieka. Religia, rodzina, państwo, prawo, moralność, nauka, sztuka itd. są to tylko szczególne sposoby produkcji podporządkowane jej ogólnemu prawu. A zatem pozytywne zniesienie własności prywatnej, jako przyswojenie życia ludzkiego, jest pozytywnym zniesieniem wszelkiej alienacji, czyli powrotem człowieka od religii, rodziny, państwa itd. do swego ludzkiego, tj. społecznego bytu." - Karol Marks 1844

magdaxd

Widać masz niezłe rozdwojenie jaźni dziadek w hitlerjugend i rodzinka komuniści. Dziecko pochodząca z rodziny środowiska ludobójców. Kontra rodzina więźniów obozów koncentracyjnych ofiar nazistowskich Niemiec i komunistów. To jest dopiero choroba psychiczna, jak sobie radzisz z tym dysonansem poznawczym. Bahaha Ile ty masz dziecko lat ?

Damian24

Przede wszystkim, to jesteś tu jedynym kłamcą i mitomanem.

1. Kłamiesz, co do swojego wieku.

2. Na jakiej podstawie uznajesz moją rodzinę za komunistów, skoro jasno napisałam kim byli?

3. Na jakiej podstawie deklarujesz, że twoja rodzina to ofiary obozów koncentracyjnych, skoro z twoich wypowiedzi wynika, że umarli?

4. Deklarujesz słuchanie piosenek patriotycznych i podajesz anglojęzyczne zespoły, co świadczy o powiązaniach twojego ojca lub matki.

5. Piszesz, że twoja rodzina to elita, policjanci itp., co jasno świadczy o powiązaniach twojej rodziny.

Nie potrafisz zaakceptować prostego faktu. Pół Polak, pół Niemiec wychowywał się w Polsce, gdzie nauczyciel bił go za niemieckie pochodzenie i gdzie doświadczył ksenofobii ze strony rówieśników. Wyjechał do Niemiec i wychowywał się w domu polityka, który posłał go do elitarnego liceum. Pomimo pochodzenia nie był traktowany jako coś gorszego, dopasował się, ale nigdy nie poczuł się Niemcem, a swoim ojcem pogardzał za jego sadystyczne skłonności. Odmówił walki przeciwko Polakom, powołując się na swoje pochodzenie, którego nie musiał się wstydzić. Po wojnie przedostał się przez zamkniętą granicę, wywieziony przez strażników więziennych, którzy pozwolili mu "iść do swoich". Przez kilka lat wliczył się po kraju, doświadczając ponownie ksenofobii z powodu niemieckiego pochodzenia, ale ciesząc się tym, bo to takie polskie było (i jak widać jest do tej pory). Spotkał kobietę, w sytuacji jak jego matka, która zmarła z głodu, chora na gruźlicę, gdy nikt z jej rodaków Polaków nie chciał jej pomóc, i postanowił zająć się nią i jej 4 dzieci. Przez całe życie zajmował się rolnictwem i hodowlą owiec. Ludzi zawsze słuchał i nie krytykował, choć był od nich lepiej wykształcony. Mówił zawsze o tolerancji i by pielęgnować dobro w sobie...

...kontra jakaś szemrana historyjka o szlachcie, elitach, policjantach (gdzie policji wtedy nie było), chłopach, mieszczaństwie, zubożałych Żydach, zadłużeniu, śmierci dziadka w obozie, który potem opowiedział wszystko tobie, historyjki zalęknionych ludzi, dziwne powiązania i kłamstwa na temat wieku. Wszystko jest tak u ciebie niejasne, że głowa boli... Powiązałeś anglojęzyczną muzykę z polskim komunizmem i słuchałeś go w latach 90 (w których się urodziłeś), jako patriotyzmu, gdzie sami Brytyjczycy przyznali, że ich edukacja odnośnie II w.ś. była i jest przekłamana, że wybielają sobie rączki. Jednak ty, uznałeś, że ich muzyka jest walką z naszym komunizmem. WTF?!

Do tego przypomnę ci, że w Polsce propagowanie neonazizmu jest zabronione, więc jako polski patriota, za którego się podajesz, przestań promować swoją ideologię, bo łamiesz prawo.

magdaxd

No anty naziści z Hitlerem i Stalinem przyjechali wyzwolić Polskę od faszystów. Potem załatwili nazioli, czyli cyganów, żydów, Polaków itd.
Masz nieźle nasrane bahahahhahaha To ty łamiesz prawo dziecko nazywając mnie neonazista, to jest przestępstwo. Mówię źle skończysz, jak ci co zemną spotkali się w sądzie. Potem kupa szła.

magdaxd

"(gdzie policji wtedy nie było)," Przed II wojną światową durniu, a rodzina sięga korzeniami królestwa polskiego. Tumanie

magdaxd

A może się zmierzymy znajomością punk rocka. Stary punk rocker kontra lewacka frajerka i miernota udająca, że wie co punk rock. xD Zadawała się z miernotami z lat 90 tych i jej bzdur nasrali. Dam ci pytania których nie ma na Wikipedii i będziesz odpowiadać. Zgadzasz się hahhaa Oszczekam, że jestem pozycjonerem, programistą, twórcą stron internetowych. Miałem jedno z największych for internetowych przed laty w tej tematyce.

magdaxd

"Na jakiej podstawie uznajesz moją rodzinę za komunistów, skoro jasno napisałam kim byli?"" Przewiń sobie i sobie sprawdź, co pisałaś.

Damian24

No, właśnie wiem, co pisałam. Mieszkali na wsi, hodowali owce, nie mieszali się do polityki... To właśnie pisałam XD to ty z góry założyłeś, że skoro się ze sobą nie zgadzamy, to znaczy, że byli komunistami. Wymyśliłeś to sobie i trzymasz się tego założenia, jakbyś coś odkrył... Dla ciebie nie ma innej opcji w życiu, jazdy człowiek, który myśli inaczej niż ty to komunista XD

Ja zaś byłam królową angielską XD Mitomania u ciebie pełną gębą...

Skoro wychowałeś się w latach 70 i 80, to obecnie masz 60 lat, a skoro ukończyłeś studia, to sympatyzowałeś z komunistami. Proste.

Skoro nie wychowałeś się w latach 70 i 80, tylko 90 to od początku kłamałaś XD Proste.

Skoro wymieniłam jednego z większych twórców polskiego punk rocka, a ty go nie znałeś, to znaczy, że się na nim nie znasz. Proste. (Osoba, o której pisałam koncertowała w latach 70 i 80).

Nie wiem, skąd u ciebie założenie, że słucham punk rocka z lat 90? Sam sobie tak wywnioskowałem, choć nie pisałam ani jednej kapeli. Ty zaś przypisałeś mi nawet odłam tego nurtu muzycznego i o jakich poglądach są te zespoły (przypominam, choć nie wymieniłam, ani jednego).

Wymieniasz tylko anglojęzyczne zespoły i twierdzisz, że ma on coś wspólnego z polskim komunizmem, wciąż nie wiem na jakiej podstawie.

Skoro sam wymagasz źródeł, to na jakiej podstawie twoja wiedza jest rzetelna, skoro sam twierdzisz, że nie można pozyskać o tym wiedzy? Zmyślisz sobie odpowiedzi?

Twoja mitomania sięga zenitu, twierdzisz jaki to jesteś inteligentny, ale piszesz "blądynka" i twierdzisz, że zwracam ci uwagę na pisanie słowa "Żyd" małą literą, bo w przepisanym fragmencie było określenie "kultura żydowska". Sorry, ale ty nawet podstaw polskiej ortografii nie znasz XD

Masz tendencję szaleńca, który zadaje pytanie i sam sobie na nie odpowiada, a faktyczną odpowiedź rozmówcy bnie na już dla ciebie znaczenia. Pokaryzujesz, dodajesz i odejmujesz, tak aby tobie było wygodnie. Świat jest dla ciebie czarno-biały, albo jest tak jak ty uważasz, albo inni się mylą. Dyskryminujesz mojego dziadka za jego pochodzenie, całą moją rodzinę uważasz za kogoś gorszego, bo mieli odmienne doświadczenia. Nie ma pojęcia nadczłowieka, Hitler się mylił, tak samo do pochodzenia Nordytów, co do tego, więc dlaczego tak hołdujesz jego przekonaniom, jakoby były słuszne i twoja rodzina była wyżej niż moja, jakby byli nadludziami? Jak napisałam... Neonazizm.

Jesteś zwykłym kłamcą i im dłużej brniesz w tę rozmowę tym więcej twoich kłamstw pokazujesz światłu dziennemu. Jesteś zwykłym zindoktrynowanym dzieciakiem. Twoja matka nie była z tobą w ciąży za komuny, więc po co te kłamstwa? Twój dziadek nie umarł w obozie koncentracyjnym, bo by cię teraz na świecie nie było, więc po co te kłamstwa? Myślisz, że ludzie nie potrafią liczyć, albo myśleć logicznie? Brak takich zdolności u ciebie nie oznacza braku ich u innych. Prawdopodobnie przesadziłeś z narkotykami w swoim życiu i od jakiegoś kwasu aktywowała ci się schizofrenia paranoidalna, a że całe życie piłeś tanie wina, to i rodzina się od ciebie odwróciła i teraz swoje patanoje i frustracje wylewasz tutaj, zamiast tak po prostu w gabinecie specjalisty. Polecam, bo akurat tobie jest to potrzebne do życia w społeczeństwie.

magdaxd

"Deklarujesz słuchanie piosenek patriotycznych i podajesz anglojęzyczne zespoły, co świadczy o powiązaniach twojego ojca lub matki." Mało ostatnimi czasy słucham rock n rolla, a słucham raczej muzyki relaksacyjnej. Swoje już sie dziecko nasłuchałem.

Damian24

Wiesz o tym, że rock'n'roll to nie to samo co punk rock... Twoja wiedza w tym zakresie wymiata!

magdaxd

"przestań promować swoją ideologię, bo łamiesz prawo." Poddawanie jakiś faktów, czy prowadzenie badań naukowych nie jestes przestępstwem. Ty w ogóle coś wiesz !!!. Mówisz jak gówniarz albo fanatyk. Ile masz lat ?

Damian24

Jeśli te fakty i badania naukowe promują nazizm to jest to wciąż łamanie prawa. Jest coś takiego jak Kodeks Karny w tym kraju, poczytaj ;)

magdaxd

Niemcy powinni zostać zlikwidowani po 1944 roku na zawsze. Oczywiście były różne złe sytuacje po wojnie. Ty zmienisz swoje opowieści i zdanie. Mój kolega z w IPN który ma ponad 40 lat powinien przeskanować twoja rodzine. Bardzo zabawne, bo jak ja wyrósł na starym punk rocku hahaha

Damian24

To niech twój kolega z IPNu skanuje moją rodzinę, wielkie mi coś. Nic, co napisałam nie jest kłamstwem, więc czego mam się obawiać XD

Jesteś zwolennikiem masowego ludobójstwa? "Niemcy powinni być zlikwidowani"...hmmm... Zupełnie jak twój ziomuś Adolf...no popatrz ile macie ze sobą wspólnego. Takie same poglądy XD

Potomkowie Adolfa Hitlera obecnie mieszkają w Stanach Zjednoczonych i mają pakt o wymarciu. Masowo i świadomie chcą wymazać swoją rodzinę ze świata... Szkoda, że twoja nie jest tak samo rozsądna...

magdaxd

"Kodeks Karny w tym kraju, poczytaj ;)" Czyli co dokładnie jest przestępstwem ? Madziu mówienie, że ktoś popełnił przestępstwo, a go nie popełnił jest przestępstwem. Wiesz o tym ?

magdaxd

Po spaleniu majątku ostał się najmniejszy jedno pokojowy dom. Matka wychowywała 6 sióstr i brata sama. Przez 50 lat żyli w strachu w PRL. Ty mówisz o swoim dziadku z 4 osobami, to mi duzo rzeczywiście. Podziękuj m.in. twoim homo naziolom. Moja matka, to by ci wydrapała oczy.

Damian24

Domyślam się, że rozmawiam o swoim dziadku z 4 osobami, bo ty normalny nie jesteś i najprawdopodobniej masz jakieś rozdwojenie jaźni XD

Tym się różnimy, że twoja matka by mi oczy wydrapał, bo prawda w oczy kole, a twoja agresja wynika z jakiejś patologii poznanej w domu, a mój dziadek, jak go obraźliwie określasz "homo naziol" uśmiechnął by się, odwrócił i życzył ci miłego dnia, a potem odszedł od ciebie, bo w życiu miał co robić.

magdaxd

Jest nawet książka "różowa swastyka", to nic nowego. Tam jest jeszcze mało informacji.

Damian24

Jest też książka Mein Kampf. Póki co traktujesz ją jak Biblię.

magdaxd

"Jest też książka Mein Kampf. Póki co traktujesz ją jak Biblię." To co napisałaś właśnie personalnie jest przestępstwem.

Damian24

Naprawdę? A co to jest "przestępstwo personalne"? Zmyślasz słowa. Skoro propagujesz ideologię nazistowską, to jaka książka jest dla ciebie wyznacznikiem wiary?

magdaxd

Na dodatek napisałem ci, że nie jestem nawet narodowcem, bo to nie moja bajka. Pisałem z punktu widzenia historycznego. Ty pisałaś , że jestem neonazista, to tez jest przestępstwo. haha

Damian24

Ty pisałeś że jestem nazistą i komuchem ;) Tylko zbliżyłam się do twojego poziomu (co mój dziadek by mi odradzał).

Piszesz jak narodowiec, a nie historyk. Piszesz o tym, że jest jedną moralność, o masowym mordzie na narodzie niemieckim. Chcesz zabijać homoseksualistów... jesteś narodowcem, a przynajmniej takie nasz poglądy narodowiec, który propaguje neonazizmu jako nowy patriotyzm.

magdaxd

Nie była byś za dobrym psychologiem, a zresztą nie możesz być, bo nie ma nawet połowy wiedzy na studiach. A ja wiem, bo jestem dobrym historykiem. Jesteś źle uczona.

Damian24

Wcale nie jesteś historykiem, bo żaden historyk nie pisałby z błędami ortograficznymi, które wyraźnie ma zapisane w kolektorze jako poprawne. Nawet do studiów ci daleko. Skończyłeś ci najwyżej zawodówkę i zachłysnąłeś się pseudo patriotyzmem i czytać książki proponowane przez narodowców i neonazistów.

Nie jesteśmy źle uczona, bo fakty historyczne to jedno bo jak powiedział Napoleon Bonaparte "historia to tylko taka część prawdy, na którą zgodziła się większość". Jest zawsze pisana subiektywnie na podstawie doświadczeń i zawierzając wybranym ludziom. Jak napisałam, w Niemczech jest inna, w Czechach inna, w Polsce inną i w Anglii inna. Wszyscy uczą swojej prawdy. W Polsce nie nauczysz się o ludobójstwie Polaków na narodzie czeskim, w Anglii nie nauczysz się o złamanym przymierzu i bezczynności Anglików, w Polsce nie nauczysz się o zamachu stanu i na życie Hitlera i że wierzono, że to działania Polskiego rządu. Ogarnij się i skoro uważasz się za historyka, to zacznij uczyć się globalnej historii, a nie tylko lokalnej, subiektywnej i napisanej pod wpływem lęków.

Nie wiesz, jaką posiadam wiedzę, nie znasz mnie. Ty sam sobie odpowiadasz za mnie. Wszystko to co piszesz to założenia na podstawie twojej ideologii, która nie zakłada opcji innych. Szufladlujesz ludzi tak samo jak historię. Dobrego jesteś vzwyklym chamem i kłamcą.

magdaxd

"Skoro wychowałeś się w latach 70 i 80, to obecnie masz 60 lat, a skoro ukończyłeś studia, to sympatyzowałeś z komunistami. " Nie kochana droga ja znam twoje punk rocka od 6 - 7 roku życia. Koledzy, brat słuchali od dziecka na moim osiedlu starego punk rocka. Twoi anarchiści w moim mieście pojawili się w latach 90. A jak pojawił sie pierwszy lewacki punk, to mu stare punki nakopały do dupy.

Damian24

Wymień "moich anarchistów", bo ja żadnych nie wymieniłam ;) To jest twój problem, sam sobie odpowiadasz.

Teraz kłamstwa. Twoją matkę co najwyżej straszyli w ciąży z twoim starszym bratem. W wieku 6 lat to w du**e byłeś i jej zawartość widziałeś. Znowu kłamstwa. Tak jak napisałam urodziłeś się w 1992 max 1990. W wieku 6 lat, czyli w późnych latach 90 fascynowałeś się kapelami z lat 70 i 80, ale w związku, że były to późne lata 90 stąd kapele anglojęzyczne. Teraz przypomnij sobie kolegę z IPNu... kłamstwo, twój dziadek umarł w obozie? Kłamstwo. Czytasz od 30 lat książki? Kłamstwo.

Ale zapewne w to wszystko wierzysz, bo nadmiar narkotyków i taniego wina sprawiły, że aktywował się u ciebie gen schizofreni... skąd paranoidalej? Ze względu na twoją wiarę w swoje mitomańskie historyjki. Ty naprawdę w to wierzysz, bo tak działa twoja choroba. Wierzysz w swoje paranoje. Najgorsze, że w tym wszystkim kontrolę nad twoim postrzeganiu przejęły ideologie neonazistowskie i jesteś nie tylko paranoikiem ze schizofrenią, ty po prostu jesteś niebezpieczny społecznie...tylko czekać, aż kogoś skrzywdzisz i trafisz do psychiatryka, oby dożywotnio.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones