PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836119}
6,0 47 921
ocen
6,0 10 1 47921
5,9 32
oceny krytyków
Eternals
powrót do forum filmu Eternals

Jedynki

ocenił(a) film na 9

Prawie 20% ocen to jedynki? Widzę, że słowo "różnorodność" dalej działa na Polaków jak płachta na byka, a obecność postaci LGBT to większe fantasy niż kamienie nieskończoności. Przykre ale bez zaskoczenia

Czorny_Narzeka

Co ma "różnorodność" do drewnianej gry aktorskiej a to tylko wierzchołek góry lodowej problemów tej adaptacji . To nie jest kino wysokie tylko rozrywkowe a i tak pozostawia wiele do do życzenia . Każdy ma prawo do własnej oceny ale robienie sobie tarczy z tzw. "różnorodności" w obronie żałosnej gry aktorskiej ( przykład- Barry Keoghan ) jest co najwyżej śmieszne pozdrawiam .

Czorny_Narzeka

A może powinieneś skupić się na ocenie filmów, zamiast oceniania oceniających?

ocenił(a) film na 5
Czorny_Narzeka

Jakie ku*wa przykre!!!! JE*AĆ PIE*DOLONE LGBT!!! Wszędzie już wpie*dolą to za*ebane pedalstwo!!! Tfuuuu

Czorny_Narzeka

Ja nie dałam jedynki i mam w dupie LGBT - oceniam nisko bo dla mnie to było po prostu nudne widowisko z większą ilością romansowych wątków niż w brazylijskiej telenoweli. Wyłączyłam gdzieś po połowie i już nie mam ochoty do tego czegoś wracać.

Czorny_Narzeka

To tylko Twój domysł użytkowniku. Należy o tym pamiętać. Większość 'jedynek' wypada z tego, że film jest podróbką świata DC Comics, bądź to, że film naprawdę jest tak brudny jak podeszwa od używanego buta :)

Czorny_Narzeka

Przede wszystkim należy umieć przewidywać. 20% to 1/5 z całości. Spójrz na sytuację dziś. Nie spogląda się na wykaz ocen po kilku dniach tylko po co najwyżej pół roku :)

Mateusz_Szurlej

PS: Komenatarze są naprawdę aż głowy opadać.

ocenił(a) film na 5
Czorny_Narzeka

Film jest średni, i nic6 tego nie zmieni.

ocenił(a) film na 3
Czorny_Narzeka

Po prostu ten "film" jest słaby, niespójny, infantylny.

ocenił(a) film na 3
Czorny_Narzeka

Film był po prostu kiepski, nijaki, bez charakteru, a elementy LGBT i "równości" na siłę wepchnięte, nie służyły niczemu poza celom ideologicznym. Może właśnie dlatego te filmy od 2010-1015 są takie nudne? Bo zamiast skupiać się na robieniu dobrych filmów, skupiają się na odhaczaniu ideologicznych checkboxów? Zamiast skupiać się na budowaniu przekonywującego świata, mamy Eternals - elitę wojowników stworzonych przez dosłownego Boga galaktyki, którzy składają się z osoby oniemiałej, 2 otyłych, queer i jednej z chorobą psychiczną. W jakim celu tworzyć osoby nie do końca pełnosprawne jako swoją elitę wojowników? Coś ten Bóg (celestial) kiepski w swoich kompetencjach Boga. I takich braków wewnętrznej spójności logicznej jest więcej, a co jest ich powodem? Wpychanie na siłę ideologii progresywnych, zamiast skupianiu się na stworzeniu spójnego logiczne, organicznego, przekonywującego świata.

Czorny_Narzeka

Maffashion była ,,prorokiem”, bo wieściła pewną ,,śmierć” Brzozowskiego na Eurowizji. Jacek K. wieścił co innego. Taka z niej jasnowidzka, a tego że ja konkubent zdradzał (z Lalą?) to nie umiała wyczuć.

ON TEŻ WYOBRAŻA SOBIE CO BĘDZIE:
https://twitter.com/sikorskiradek/status/1412135846728409090

NIE NARZEKAJ, TYLKO SŁUCHAJ PRAWDZIWYCH PROROKÓW, DOBRZE NA TYM WYJDZIESZ:

https://politicalmeme.pl/korwin-prorok/

Czorny_Narzeka

Na niektórych też działa ideologia i jak widać niestety też działa.

ocenił(a) film na 1
Czorny_Narzeka

a może po prostu film był strasznie słaby....

ocenił(a) film na 3
Czorny_Narzeka

Nie chodzi o postaci lgbt, film jest po prostu chujowy XD Jestem gejem i niestety musiałem ocenić słabo a szkoda bo przyda się jakaś reprezentacja w kinie.

ocenił(a) film na 3
Czorny_Narzeka

A propos BLACK KNIGHTA w finale/po napisach końcowych... "EX POST FACTO"!...
Czekam na ekranizację tego komiksu o AVENGERS, czyli pojedynek nowych Mścicieli (w składzie Black Knight, Crystal, Sersi, Vision, Quicksilver, Black Widow, Hercules, Swordsman oraz gościnnie Thor i Kapitan Ameryka).
To już zupełnie nowy zespół, który musi się zmierzyć z zupełnie nowym przeciwnikiem - Proctorem i jego The Gatherers.
Na stronach komiksu (Mega Marvel 2-3/1996 r.) była to prawdziwa wojna światów.
Aż się prosi o ekranizację!
I byli to Mściciele, którzy wreszcie mieli... narządy! Którzy kopulowali, mieli dzieci... Niezwykła jak na Marvela, zdumiewająco dojrzała rzecz (MegaMarvel 11 i 12).

Czorny_Narzeka

LGBT to baśniowe stwory, fantasy samo w sobie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones